% 5 Peşin %15 Teslimde %80 Kredi
7.200 metrekarelik alan üzerinde 132 daire ve 450 metrekarelik sosyal tesisten oluşan Crystal Garden Alanya, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri ile kaliteli ve keyifli bir yaşam sürmenizi hedefliyor.
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Dereli Cengizhan

 

İş hayatında başarının önemli malzemesi “güvendir” Cengizhan İnşaat, müşterilerine aradıkları güveni sağlamayı,müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Alanyanın şekillenmesinde İnşaatçılığın önemini bilmekte olan Cengizhan inşaat Alanya’nın kentleşmesine, yaptığı her binayla katkı sağlamaktadır.. Cengizhan İnşaat üstlendiği tüm projelere eşit oranda değer vermekte ve sonuçların aynı kalitede olmasını sağlayan bir anlayışı desteklemektedir. Bu nedenle firma bünyesinde sürekli öğrenmeyi ve ilerlemeyi sağlayan bir Kalite Yönetim Sistemi kullanılmaktadır.

Bu sistem sayesinde müşterilerin beklentileri zamanlı bir şekilde ve tam olarak tamamlanmaktadır. Sağlam bir kalite anlayışının firmamıza kazandırdıklarını bilerek sürekli yapılanmaya ve sistemin gelişmesi için gerekli yatırımlara devam edilmektedir.